Укр мова дз храм, гідність, жвавий, зображати, народ підібрати синонім скласти речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Храм-церква У неділю ми з бабусею підемо до церкви. 2.Гідність-самоповага  Про це знає лише моє відчуття самоповаги. 3.Жвавий-рухливий Я полюбляю рухливий спосіб життя,адже це добре впливає на моє здров'я. 4.Зображати-відображати  Ця книга добре відображає справжнє людське життя. 5.Народ-плем'я З лісу вишло плем'я з трьома плінними.