УКРАІНСЬКА МОВА РОЗКРИТИ ДУЖКИ (ЗА)ЙТИ (ЗА)ДЕРЕВО (ПІД)ЇХАТИ (ПІД)БУДИНОК (З)РОБИТИ (З)ПАПЕРУ (ВІД)РОСТОК (ВІД)ЯБЛУНІ (З)ЇХАТИ (З)ГОРИ
зайти за дерево
підїхати під будинок
зробити з паперу відросток
від яблуні зїхати з гори