УКРАЇНСЬКА МОВА 7 КЛАС 1. СПИШІТЬ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ, УТВОРЮЮЧИ ВІД ПОДАНИХ У ДУЖКАХ ІНФІНІТИВІВ АКТИВНІ ДІЄПРИКМЕТНИКИ МИНУЛОГО ЧАСУ ТА УЗГОДЖУЮЧИ ЇХ З ІМЕННИКАМИ. ЗРАЗОК: ( Засмагнути ) обличчя - засмагле обличчя. ЗАВДАННЯ: (Виг...

УКРАЇНСЬКА МОВА 7 КЛАС 1. СПИШІТЬ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ, УТВОРЮЮЧИ ВІД ПОДАНИХ У ДУЖКАХ ІНФІНІТИВІВ АКТИВНІ ДІЄПРИКМЕТНИКИ МИНУЛОГО ЧАСУ ТА УЗГОДЖУЮЧИ ЇХ З ІМЕННИКАМИ. ЗРАЗОК: ( Засмагнути ) обличчя - засмагле обличчя. ЗАВДАННЯ: (Вигоріти) трава; (замерзнути) річкою; (позеленіти) вода; (прив'яти) огудиння; (розквітнути) дерева; (присохнути) гілка; (танути) сніг; (схуднути) дитя. 2. З ДВОМА УТВОРЕНИМИ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯМИ СКЛАДІТЬ І ЗАПИШІТЬ РЕЧЕННЯ З ДІЄПРИКМЕТНИКОВИМИ ЗВОРОТАМИ. ПОМОГИТЕ,ПЖ!1! СРОЧНООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111!!!!!!!!!!!1
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.(Вигоріти)трава-вигорівша трава; (замерзнути) річкою- замерзнутою річкою (позеленіти) вода -позеленівша вода (прив'яти) огудиння-прив'яле огудиння (розквітнути) дерева -розквітнувші дерева (присохнути) гілка-присохнувша гілка (танути) сніг-танувший сніг (схуднути) дитя-схуднувше дитя