Українські народні загадки Природа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одна землю прикрашала, друга сонцем зігрівала, третя сипала дощами, четверта віяла снігами. Хто ж вони такі? (Пори року) Загадки про весну Я пробуджую поля і заквітчую гаї. Прокидається земля, і співають солов’ї. Всяк на світі мене зна: я — … (Весна) Загадки про осінь Голі поля, мокне земля, дощ поливає. Коли це буває? (Восени) Загадки про літо Сонце пече, липа цвіте, жито доспіває. Коли це буває? (Влітку) Загадки про зиму Хто вночі у лісі, полі побілив усе довкола? Хто смереку і ялину вбрав у сніжну кожушину? (Зима) Загадки про сонце Усі його люблять, усі його чекають, а хто подивиться — кожен скривиться. Вдень у небі гуляє, а ввечері на землю сідає. *** Хто однаково всіх любить, Всіх однаково голубить? Кожний скоса тільки гляне, А обняти не дістане. *** По соломі ходить, а не шелестить. (Промінь сонця) *** Він і гріє, і пече І, як зайчик, грається Схочеш взять його — втечен І мерщій сховається. (Промінь сонця) Загадки про небо Два брати весь вік живуть, один на одного дивляться, а докупи не зійдуться. (Небо і земля)
Гость
1. Фарбоване коромисло через річку повисло. (веселка) 2. Живе - лежить, помре - побіжить.(сніг) 3. Сидить дід за подушками і стріляє галушками.(град) 4.Один баранець пасе тисячі овець.(місяць і зорі)