Укр.мова- Глазова, Кузнецов. 9 кл Скласти речення до схеми: 1. [ ], але [ ]: [ ], (які...). 2. [ ], (що...), (тому що...), і [ ]. 3. [ ], (хоч...), [ ], (коли...). 4. (Якщо...), [ ], (яка...), [ ].

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 вона сказала,що вона не любить квіти,тому що у неї на них алергія,і мене це здивувало.3-люблю зиму,хоч все і спить,люблю ,коли потому усе оживає.4-якщо  віриш,ти усе здолаєш,яка цікава ж вона,дума моя