Укр.яз Помогите сделать синтакисческий разбор (подчеркнуть члены речи, написать часть речи и дать характеристику) предложения: Марко в задумі погладив житні колоски, і вони осипали на його руку свій тихий трепет і оту добру нав...

Укр.яз Помогите сделать синтакисческий разбор (подчеркнуть члены речи, написать часть речи и дать характеристику) предложения:  Марко в задумі погладив житні колоски, і вони осипали на його руку свій тихий трепет і оту добру наважнілу росу, з якої буде в'язатись зерно.  Сделать синтаксический разбор слова "наважнілу"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марко(іменник) в (службове слово-прийменник) задумі(іменник) погладив(дієслово) житні(прикметник) колоски(іменник), і (службове слово-сполучник) вони (займенник) осипали (дієслово) на (службове слово-прийменник) його (прикметник) руку (іменник) свій (прикметник) тихий (прикметник) трепет (іменник) і (сполучник) оту (прикметник) добру(прикметник) наважнілу(прикметник) росу (іменник), з (прийменник) якої (займенник) буде в'язатись(дієслово) зерно (іменник). 1. речення розповідне. 2.неокличне 3.стверджувальне 4.сполучникове 5.складнопідрядне
Гость
Хто?що? - Марко.(підмет) де? - в задумі (обставина) погладив - що зробив?(присудок) погладив (що?) житні колоски (підмет) хто?що? - вони(підмет) що зробили? - осипали(присудок) осипали (куди?) - на його руку(обставина) свій(означення) - чий? тихий(який?) - означення хто?що? - трепет( підмет) буде (що зробить?) - присудок в'язатись(що робити?) - присудок хто?що?  зерно(підмет)