Умоляю :(((( Помогите я 5 клас немогу решить :((( Магазин продав за три дні 1776 кг картоплі причому за другий день продали в 2 рази більше ніж за перший, а за третій у три рази більше ніж за перший.Скільки Кілограмів картоплі ...

Умоляю :(((( Помогите я 5 клас немогу решить :((( Магазин продав за три дні 1776 кг картоплі причому за другий день продали в 2 рази більше ніж за перший, а за третій у три рази більше ніж за перший.Скільки Кілограмів картоплі продавали кожнього дня? Переведите с украинского на русский!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х кг-продали в первый день 2х кг-во второй 3х-в третий х+2х+3х=1776 6х=1776 х=1776/6 х=296 кг - продали в первый день 296*2=592 кг- во второй день 296*3=888 кг-в третий