Умоляю! Я в английском полный ноль! Пятое задание! (Текста к тому нет) Заранее спасибо огромное

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.I want to visit Japan. 2.Because it's very beautiful and interesting country.There are a lot of amazing nature places,large shops and very tasty food. 3.Italy.Because there I can try real Italian Pizza and Pasta!And there are a lot of wonderful places to see. 4.I want to visit Moon festival.This is interesting festival!