Умоляю,помогите! точка D не належить площині рівнобедреного трикутника ABC . DO - перпендикуляр до площини ABC. О-центр вписаного у трикутник ABC кола. Знайти відстань від точки D до середини основи трикутника AC.якщо AB=BC=5,...
Умоляю,помогите!
точка D не належить площині рівнобедреного трикутника ABC . DO - перпендикуляр до площини ABC. О-центр вписаного у трикутник ABC кола. Знайти відстань від точки D до середини основи трикутника AC.якщо AB=BC=5,AC=6,DO=1
Ответ(ы) на вопрос:
.................................................................................................................................................