Умова: Дайте відповіді на запитання веселої вікторини, використовуючи прикметники з -нн-. 1. Яка гора дуже висока? 2. Яку річку можна назвати дуже широкою? 3. Яку красу ні з чим не зрівняєш? 4. Який народ не можна подолати? 5. ...

Умова: Дайте відповіді на запитання веселої вікторини, використовуючи прикметники з -нн-. 1. Яка гора дуже висока? 2. Яку річку можна назвати дуже широкою? 3. Яку красу ні з чим не зрівняєш? 4. Який народ не можна подолати? 5. Яких ворогів не можна примирити? 6. Яку красу не можна передати словами?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Височенна 2.Широченну 3.Незрівнянну 4.Неподоланний 5.Нкпримиренних 6.Несказанну