Унаслідок Національно-визвольної війни: а) усі українські землі були звільнені зпід польсьої влади б) селяни і міщани здобули право вільно всупати до козацького стану в) владу і основні багатства сконцентровано в руках козацьки...

Унаслідок Національно-визвольної війни: а) усі українські землі були звільнені зпід польсьої влади б) селяни і міщани здобули право вільно всупати до козацького стану в) владу і основні багатства сконцентровано в руках козацьких низів г) на звільнених землях ліквідовано фільваркову систему господарювання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б- селяни і міщани Г- на звільнених