Унаслідок Національно-визвольної війни: а) усі українські землі були звільнені зпід польсьої влади б) селяни і міщани здобули право вільно всупати до козацького стану в) владу і основні багатства сконцентровано в руках козацьки...
Унаслідок Національно-визвольної війни:
а) усі українські землі були звільнені зпід польсьої влади
б) селяни і міщани здобули право вільно всупати до козацького стану
в) владу і основні багатства сконцентровано в руках козацьких низів
г) на звільнених землях ліквідовано фільваркову систему господарювання
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б- селяни і міщани
Г- на звільнених