Унаслідок освітних реформ Марії-Терезії та Йосипа ІІ в Австрійській імперії було: А. ліквідовано мережу греко-католицьких семінарій Б. закрито Львівський університет і "Руський інститут" В. підпорядковано всі приватні гімназії ...

Унаслідок освітних реформ Марії-Терезії та Йосипа ІІ в Австрійській імперії було: А. ліквідовано мережу греко-католицьких семінарій Б. закрито Львівський університет і "Руський інститут" В. підпорядковано всі приватні гімназії римо-католицькій церкві Г. запроваджено систему початкових шкіл із навчанням рідної мови
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь г