Употребите сокращеную форму глаголов. I will be sad. It will be funny. She will be bu ready. We will be busy. He will
Употребите сокращеную форму глаголов. I will be sad. It will be funny. She will be bu ready. We will be busy. He willbe hunvry. It will be slippery.