Усалонька із 7-В,або Прокляття роду Кулаківських.Характеристика роду Кулаківських(усiх)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гордій -скупий.безсовісний жадібний робив все щоб збагатитися нажитися на чужому добрі. Вадим-зухвалий, невихований,мета обдурити,обікрасти,продати. Бабуся циганка. Батько-непутящий, не благодарний.Мама-циганка,але в душі добра людина.