Усі функції клітини пов'явні з її будовою. За кожну функцію відповідь певні органели. Наприклад: клітинні дихання відбувається у _______________, фотосинтез - у ____________, за розмноження (поділ клітини) відповідає __________.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
митохондрия обеспечивает дыхание, фотосинтез происходит в хлоропласте, размножение(деление) - клеточный центр.