Усі слова п орудному відм інку зап и сан о правильно в рндку: А вишнею, бдж олярем , кущ ем, вдачею, піччю; Б володарем, груш ею, днем, матір’ю, пустирьом; В роєм, гостем, площ ею, лікарем , їжою ; Г пам ’яттю, піччю, подорож ю...

Усі слова п орудному відм інку зап и сан о правильно в рндку: А вишнею, бдж олярем , кущ ем, вдачею, піччю; Б володарем, груш ею, днем, матір’ю, пустирьом; В роєм, гостем, площ ею, лікарем , їжою ; Г пам ’яттю, піччю, подорож ю , душ ею .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь А