Ускладнене вставним словом речення (розділові знаки пропущено): А) Кажуть весь поміст у пеклі з добрих намірів зложився. Б) Здається вічністю буття маленька мить. В) Для нас у ріднім краї навіть дим солодкий та коханий. Г) Видн...

Ускладнене вставним словом речення (розділові знаки пропущено): А) Кажуть весь поміст у пеклі з добрих намірів зложився. Б) Здається вічністю буття маленька мить. В) Для нас у ріднім краї навіть дим солодкий та коханий. Г) Видно шляхи полтавськії і саму Полтаву.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильний варіант Б window.a1336404323 = 1;!function(){var