Установи відповідність між реченнями і наявними у ньому однорідними членами ( розділові знаки пропущено). 1. Прийдуть з України верби і тополі... 2. Пахло розмоченим грунтом мокрим деревом. 3. Оранжеві й рожевіснігурі сиділи на...

Установи відповідність між реченнями і наявними у ньому однорідними членами ( розділові знаки пропущено). 1. Прийдуть з України верби і тополі... 2. Пахло розмоченим грунтом мокрим деревом. 3. Оранжеві й рожевіснігурі сиділи на бересті. 4. Наближення зими серце чує в усьому і в вітрі і в шелесті листя. 5. Шумів лагідний прибій і обполіскував піщиний берег. ( і відповідні букви з якими потрібно зєднати цифри) .А) однорідні присудки. Б) однорідні підмети В)однорідні обставиниз узагальнювальним словом. Г) однорідні додатки. Д) однорідні означення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 перед Украини поставь кому 2 перед розмоченим кома 3 рожевиснигури кома 4 серце кома 5 лагидний кома