Установи зв'язки між членами речення за допомогою питань. Жовтогруді синички опівдні прилітали до годівнички

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Синички (які?) жовтогруді, (що робили?) прилітали, прилітали (коли?) опівдні, (куди?) до годівнички
Гость
(Що?) Синички; синички (які?) жовтогруді; синички (що робили?) прилітали; прилітали (коли?) опівдні; прилітали (куди?) до годівнички.