Установи зв'язок слів у реченні за допомогою питань. Запиши схему за питаннями Сонячне проміння залило землю світлом і теплом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
проміння (що?) підмет проміння (що зробило?) залило - присудок  проміння (яке?) сонячне - означення залило (що?) землю - додаток залило (чим?) світлом і теплом - однорідні додатки