Установіть хронологічну послідовність подій а) відновлення ієрархії православної церкви б)заснування п.могилою лаврської школи в)козацьке повстання під проводом п. бута, я. острянина, д. гуні г) укладення берестейської церковон...

Установіть хронологічну послідовність подій а) відновлення ієрархії православної церкви б)заснування п.могилою лаврської школи в)козацьке повстання під проводом п. бута, я. острянина, д. гуні г) укладення берестейської церковоно унії
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а в  г б я не очень хорошо знаю украинский, если не помогла то прости))