Установіть хронологічну послідовність стадій кримінального процесу А порушення кримінальної справи Б касаційне провадження В попередній розгляд справи седдею Г дізнання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Основні стадії: порушення кримінальної справи; досудове розслідування (дізнання та досудове слідство); попередній розгляд справи; судовий розгляд; апеляційне провадження; касаційне провадження; виконання вироку.