Установіть послідовність подій у повісті "дорогою ціною " А зустріч Соломі з Іваном Б Соломія провожає Остапа В поранення Остапа Г соломія губиться в плавнях установіть відповідність між елементом сюжету й подією в повісті "...

Установіть послідовність подій у повісті "дорогою ціною " А зустріч Соломі з Іваном Б Соломія провожає Остапа В поранення Остапа Г соломія губиться в плавнях установіть відповідність між елементом сюжету й подією в повісті "дорогою ціною". 1 зав,язка. А втеча Остапа від пана та панщини. 2 розвиток дії. Б допомога циганської родини, арешт Остапа. 3 кульмінація. В загибель соломії. Г Соломія намагається звільнити Остапа, сутичка з вартою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 б, а, в ,г 2 1,а 2,г 3,в