Установіть послідовність зменшення кількості населення в країнах  Азії: а) Індія б) Іран в) Японія г) Індонезія  Установіть послідовність зростання загальної кількості населення в країнах Азії а) Філіппіни б) Індонезія в) Мала...

 Установіть послідовність зменшення кількості населення в країнах  Азії: а) Індія б) Іран в) Японія г) Індонезія  Установіть послідовність зростання загальної кількості населення в країнах Азії а) Філіппіни б) Індонезія в) Малайзія г) Сінгапур Могу перевести на русский,пишите в лс)) Очень нужно)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 1) Индия 2) Индонезия 3) Япония 4) Иран 2.  1) Сингапур 2) Малайзия 3) Филиппины 4) Индонезия