Установіть тип республіки за наведеною характеристикою.Главою держави є президент, який обирається здебільшого парламентом. Парламент домінує в системі органів державної влади. Він формує уряд, який несе відповідальність лише п...

Установіть тип республіки за наведеною характеристикою. Главою держави є президент, який обирається здебільшого парламентом. Парламент домінує в системі органів державної влади. Він формує уряд, який несе відповідальність лише перед парламентом. А  Президентська; Б   президентсько-парламентська; В   парламентсько-президентська;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В   парламентсько-президентська;