Установіть вид складного речення Вид складного речення 1 складносурядне2 складнопідрядне3 безсполучникове4 з різними видами зв*язку Приклад А Це що ж виходить: зрадити вжитті державу - злочин, а людину - можна? Б Готичний присм...

Установіть вид складного речення Вид складного речення 1 складносурядне 2 складнопідрядне 3 безсполучникове 4 з різними видами зв*язку Приклад А Це що ж виходить: зрадити вжитті державу - злочин, а людину - можна? Б Готичний присмерк, еллінську блакить, легенд біблійних мідь, вісон і злато - все можемо на полотні віддати чи на папір слухняний перелить . В Твій дух не став приниженим і плюсклим, хоч слала доля чорні килими. Г. Тільки злетіть не змогли, не зуміли: тісно було, переплутались крила. Д. Я йду, і одуд стежкою іде, моїх полів маленький чичероне .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Д. 2-В. 3-Г. 4-А. Гадаю, що так.