Установіть відповідальність між формами іменників і прикладами слів 1 форма однини і множини 2 спільного роду 3 одного роду 4 серенього роду а) птахи , тюлень,сито б)ООН , акварель , Сена в) озеро ,алібі,теля г) листоноша ,...

Установіть відповідальність між формами іменників і прикладами слів 1 форма однини і множини 2 спільного роду 3 одного роду 4 серенього роду а) птахи , тюлень,сито б)ООН , акварель , Сена в) озеро ,алібі,теля г) листоноша , сирота , каліка д) штори,боєць,плакса
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)форма однини і множини; б)одного роду; в)середнього роду; г)спільного роду штори-іменник,що має лише форму множини;боєць-чоловічого роду,плакса-спільного.