Установіть відповідність: 1)переносне значення              А   чорне хмарище2)зменшено-пестливий суфікс  Б   вовча душа3)згрубілий суфікс                    В   руденьке собача4)префікс                                 Г   черв...

Установіть відповідність: 1)переносне значення              А   чорне хмарище 2)зменшено-пестливий суфікс  Б   вовча душа 3)згрубілий суфікс                    В   руденьке собача 4)префікс                                 Г   червона калина                                                 Д   возвеличення роду
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Б 2)В 3)А 4)Д  Наче так.