Установіть відповідність між біологічно активними речовинами та їх властивостями. 1ферменти А Переносять кисень 2гормони Б Різко пригнічують життєві процеси 3вітаміни В Розцеплюють поживні речовини 4отрути Г Пр...
Установіть відповідність між біологічно активними речовинами та їх властивостями. 1ферменти А Переносять кисень 2гормони Б Різко пригнічують життєві процеси 3вітаміни В Розцеплюють поживні речовини 4отрути Г Прискорюють роботу ферментів Д Регулюють життєві процеси
Ответ(ы) на вопрос:
1-В 2-Г 3-Д 4-Б .............................................