Установіть відповідність між біологічно активними речовинами та їх властивостями. 1ферменти  А Переносять кисень 2гормони     Б Різко пригнічують життєві процеси 3вітаміни     В Розцеплюють поживні речовини 4отрути         Г Пр...

Установіть відповідність між біологічно активними речовинами та їх властивостями. 1ферменти  А Переносять кисень 2гормони     Б Різко пригнічують життєві процеси 3вітаміни     В Розцеплюють поживні речовини 4отрути         Г Прискорюють роботу ферментів                        Д Регулюють життєві процеси
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-В 2-Г 3-Д 4-Б .............................................