Установіть відповідність між фразеологізмами та їх антонімами Фразеологізми: 1 продавати зуби 2 важлива птиця 3 співати дифірамби 4 заморити чер"яка Аноніми А подавати голос Б протирати з пісочком В покласти зуби на потилицю Г ...
Установіть відповідність між фразеологізмами та їх антонімами Фразеологізми: 1 продавати зуби 2 важлива птиця 3 співати дифірамби 4 заморити чер"яка Аноніми А подавати голос Б протирати з пісочком В покласти зуби на потилицю Г невелике цабе Д умиватися сльозами
Ответ(ы) на вопрос:
1 продавати зуби-Д умиватися сльозами 2 важлива птиця-Г невелике цабе 3 співати дифірамби-Б протирати з пісочком 4 заморити чер"яка-В покласти зуби на потилицю А подавати голос- зайве