Установіть відповідність між характеристиками тіл приподи і приладами для їх вимірювпння. 1.маса 2.лінійні розміри. А.підзорна труба Б.рулетка В.терези.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я считаю так: 1. масса                              2. лінійні розміри В. терези                             Б. рулетка    Вариант ответа     А. підзорна труба      тут лишний.    Извиняюсь, что пишу на русском и на украинском.