Установіть відповідність між назвами та формулами сполук: сульфур (IV) оксид К2SO4 сульфур (IV) оксид K2SO3 калій сульфат SO2 калій сульфіт SO3 калій сульвід K2S

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оксид серы(4)  SO2 Оксид серы(6) SO3 Сульфат калия   K2SO4 Сульфит калия  K2SO3 Сульфид калия K2S
Гость
сульфур (VI) оксид - SO3сульфур (IV) оксид - SO2калій сульфат- K2SO4калій сульфіт - K2SO3калій сульвід  - K2S