Установіть відповідність між правовим статусом та їх змістом 1)Особи що мають політико-правовий звязок з державою А)Іноземець 2)Особи без громадянства Б)Апатриди 3)Особи які мають два і більше ...

Установіть відповідність між правовим статусом та їх змістом 1)Особи що мають політико-правовий звязок з державою А)Іноземець 2)Особи без громадянства Б)Апатриди 3)Особи які мають два і більше громадянств В)Біпатриди 4)Особи що є громадяними іношої держави Г)Біженці Д)Громодянин
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) громадяни держави 2) апатриди 3)біпатриди 4)іноземці