Установіть відповідність між прикладом і художнім засобом :1 в сльозах як в єемчугах мій сміх2бенкет весна справляла3 одна летить,друга спиня 4 сяє вродою святою неземною чистотоюА)персоніфікаціяБ)ЕпітетВ)оксиморонГ)алегоріяД)а...

Установіть відповідність між прикладом і художнім засобом : 1 в сльозах як в єемчугах мій сміх 2бенкет весна справляла 3 одна летить,друга спиня 4 сяє вродою святою неземною чистотою А)персоніфікація Б)Епітет В)оксиморон Г)алегорія Д)антитеза
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-в 2-г 3-б 4-а Якось так у мене було правельноооо)))))