Установіть відповідність між рядком іменників і способом їх творення. 1) Суфіксальний                                           А. Позолота, оселя, провесінь; 2) Префіксальний.                                        Б. Стінгазе...

Установіть відповідність між рядком іменників і способом їх творення. 1) Суфіксальний                                           А. Позолота, оселя, провесінь; 2) Префіксальний.                                        Б. Стінгазета, криголам, кінотеатр; 3) Префіксально-суфіксальний.                  В. Запускати, подорожник, непорушний;                                                                         Г. Ставок, молодіжний, круглесенький.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 суфіксальний -Г 2 префіксальний -В 3 префіксально-суфіксальний -А