Установіть відповідність між рядком іменників і способом їх творення. 1) Суфіксальний А. Позолота, оселя, провесінь; 2) Префіксальний. Б. Стінгазе...
Установіть відповідність між рядком іменників і способом їх творення. 1) Суфіксальний А. Позолота, оселя, провесінь; 2) Префіксальний. Б. Стінгазета, криголам, кінотеатр; 3) Префіксально-суфіксальний. В. Запускати, подорожник, непорушний; Г. Ставок, молодіжний, круглесенький.
Ответ(ы) на вопрос:
1 суфіксальний -Г 2 префіксальний -В 3 префіксально-суфіксальний -А