Установіть відповідність між складнопідрядними реченнями і видом підрядної частини 1 місця 2 наслідкове 3 допустове 4 з'ясувальне А.не поет,хто забуває про старшні ранодні рани Б.І ліс росте, живе , хоч буревій із грозами шумит...

Установіть відповідність між складнопідрядними реченнями і видом підрядної частини 1 місця 2 наслідкове 3 допустове 4 з'ясувальне А.не поет,хто забуває про старшні ранодні рани Б.І ліс росте, живе , хоч буревій із грозами шумить ,гуде,клекоче. В.куди кінь з копитом, туди і жаба з хвостом Г. на небі збиралися великі хмари, так що можна сподіватися дощу Д. Як захоче коза сіна , то до воза прийде
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - В   Куди кінь з копитом, туди і жаба з хвостом. 2 - Г    На небі збиралися великі хмари, так що можна сподіватися дощу. 3 - Б    І ліс росте, живе, хоч буревій із грозами шумить, гуде, клекоче. 4 - А    Не поет, хто забуває про старшні народні рани.