Установіть відповідність між словами і способами словотвору. А.префіксальний. 1.наплічник,приморський. Б.префіксально-суфіксальний. 2.запис,перехід. В.безафіксний. 3.праліс,премилий. Г.ск...

Установіть відповідність між словами і способами словотвору. А.префіксальний. 1.наплічник,приморський. Б.префіксально-суфіксальний. 2.запис,перехід. В.безафіксний. 3.праліс,премилий. Г.складання. 4.листопад,землероб. 5.жовтень,нічний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Буде А - 3 Б- 1 В-2 Г-4