Установіть відповідність між стилістично забарвленими (маркованими) словами й словосполученнями та стилями мовлення:  1 Депутат, демократичне суспільство, правове поле;2, інструкція, наказ, витяг з протоколу;3 маршрутка, скромн...

Установіть відповідність між стилістично забарвленими (маркованими) словами й словосполученнями та стилями мовлення:   1 Депутат, демократичне суспільство, правове поле; 2, інструкція, наказ, витяг з протоколу; 3 маршрутка, скромняга, не балабонь; 4 числова константа, ядерна реакція, безсполучникове складне речення; 5 п’янке повітря, зорепад, зозуленько моя.                                                                                                                                       А науковий Б художній В публіцистичний Г офіційно-діловий Д розмовний Е конфесійни
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5б, 3д, 4а, 1в, 2е ВОТ И ВСЕ
Гость
1-г, 2-в, 3-д, 4-а, 5-б.