Установіть відповідність між типами органів виділення (1-5) та тваринами, які їх мають. 1. Протонефридії А Короп 2. Метанефридії Б Нереїс 3. Тулубові нирки. В Печінковий сисун 4. Татові н...

Установіть відповідність між типами органів виділення (1-5) та тваринами, які їх мають. 1. Протонефридії А Короп 2. Метанефридії Б Нереїс 3. Тулубові нирки. В Печінковий сисун 4. Татові нирки. Г Скорпіон 5. Мальпігієві судини. Д Креветка Е Собака
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Протонефридії-Нереїс Метанефридії-креветка Тулубові нирки-короп Тазові нирки-собака Мальпігієві судини-скорпіон ☺