Установіть відповідність між твором і цитатою: 1. «Гімн» А В житті мене ти знать не знаєш, Ідеш по вулиці – минаєш, Вклонюся – навіть не зирнеш… 2. «Сікстинська мадонна» Б Тебе видаючи, любити мушу, Тебе кохаючи, загубл...

Установіть відповідність між твором і цитатою: 1. «Гімн» А В житті мене ти знать не знаєш, Ідеш по вулиці – минаєш, Вклонюся – навіть не зирнеш… 2. «Сікстинська мадонна» Б Тебе видаючи, любити мушу, Тебе кохаючи, загублю душу… 3. «Чого являєшся мені у сні» В Де той безбожник, що без серця дрожі В твоє лице небесне глянуть може, Наткнутий блиском твої красоти? 4. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» Г Голос духа чути скрізь: По курних хатах мужицьких, По верстатах ремісницьких… Д Єднаймося, братаймося В товариство чесне. Най братерством, щирими трудами Вкраїна воскресне!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Гімн" Голос духа чути скрізь... "Сікстинська мадонна" Де той безбожник, що без серця дрожі... "Чого являєшся мені у сні" В житті мене ти й знать не знаєш... "Ой ти, дівчино, з горіха зерня" Тебе вилаючи, любити мушу.