Установіть відповідність між видом речення та прикладом. Вид речення: 1) складносурядне 2) складнопідрядне 3) безсполучникове 4) складне з різними видами зв'язку Приклад: А) Оце і є той випадок єдиний, коли найбільша мужність -...

Установіть відповідність між видом речення та прикладом. Вид речення: 1) складносурядне 2) складнопідрядне 3) безсполучникове 4) складне з різними видами зв'язку Приклад: А) Оце і є той випадок єдиний, коли найбільша мужність - утекти. Б) А здавалось, один тільки крок - і обнімуться стомлені долі. В) Земля вдихне глибинно і жагучо на вишняках настояний озон. Г) Чекаю дня, коли тобі скажу: оця строфа, нарешті, досконала. Д) Я знаю: ти чекаєш теж, тривожно вгадуєш і любиш.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) складносурядне Б) А здавалось, один тільки крок - і обнімуться стомлені долі. 2) складнопідрядне А) Оце і є той випадок єдиний, коли найбільша мужність - утекти. 3) безсполучникове Д) Я знаю: ти чекаєш теж, тривожно вгадуєш і любиш. 4) складне з різними видами зв'язку Г) Чекаю дня, коли тобі скажу: оця строфа, нарешті, досконала.