Установіть відповідність між видом юридичної відповідальності і діяннями 1.Кримінальна відповідальність А. Відмова члена партії від сплати членських внесків 2. Адміністративна відповідальність Б. Несвоєчасне виконання умов дого...

Установіть відповідність між видом юридичної відповідальності і діяннями 1.Кримінальна відповідальність А. Відмова члена партії від сплати членських внесків 2. Адміністративна відповідальність Б. Несвоєчасне виконання умов договору займу. 3.Цивільно-правова відповідальність. В. Поява працівника на роботі в нетверезому стані. 4. Дисциплінарна відповідальність Г. Продажа товару без сертифікату якості Д. Порушення водієм правил дорожнього руху, яке призвело до загибелі людини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - Д 2 - Г 3 - Б 4 - В