Установіть відповідність між затоками Чорного моря, та їх характеристиками. 1 Дніпровсько-Бузький лиман 2 Феодосійська затока 3 Каламітська затока 4 Каркінітська затока А має найтеплішу воду, як улітку так і взимку ...

Установіть відповідність між затоками Чорного моря, та їх характеристиками. 1 Дніпровсько-Бузький лиман 2 Феодосійська затока 3 Каламітська затока 4 Каркінітська затока А має найтеплішу воду, як улітку так і взимку Б омиває береги Тарханкутського півострова з півдня В у її межах розташований острів Зміїний Г сюди потрапляє вода приблизно з половини території України Д омиває береги найбільшого на Чорному морі острова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 д 2 б 3 в 4 а Я вважаю що так. Коли ми вивчали цю тему то було напевно так)