Установіть відповідність між фразеологічними синонімами 1. як у карася вовни; 2. як зірок на небі; 3. як водою вмило; 4. як Сірку муху з’їсти. А. як листу на

Установіть відповідність між фразеологічними синонімами 1. як у карася вовни; 2. як зірок на небі; 3. як водою вмило; 4. як Сірку муху з’їсти. А. як листу на дереві; Б. як хап ухопив; В. як рак на мілині; Г. як дурному з гори бігти; Д. як з цапа молока
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. як у карася вовни = Д. як з цапа молока 2. як зірок на небі = А. як листу на дереві 3. як водою вмило Б. як хап ухопив 4. як Сірку муху з’їсти.= як дурному з гори бігти