уставляючи , де потрібно , апостроф , запишіть слова у дві колонки . З...єднати, з...економити , без...іменний , без...ядерний , слов..яни, присв..ята , солов..іний , Солов..йов , пор..ятунок , пір..яний , моркв..яний , в..яз ...

 уставляючи , де потрібно , апостроф , запишіть слова у дві колонки .  З...єднати, з...економити , без...іменний , без...ядерний , слов..яни, присв..ята , солов..іний , Солов..йов , пор..ятунок , пір..яний , моркв..яний , в..яз , б..язь , верб...я , мавп...ячий , п...ятниця , плоскогір..я , р..яжанка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
з  '                             без ' з'єднати                   зекономити без'іменний              присвята без'ядерний             Соловйов слов'яни                   порятунок    солов'іний                вяз пір'яний                   бязь   моркв'яний              вербя   мавп'ячий               ряжанка п'ятниця                   плоскогір'я