Üstünə baxırsan dam Altına baxırsan eyvanİçine baxırsan quşÇölünə baxırsan heyvan

Üstünə baxırsan dam Altına baxırsan eyvan İçine baxırsan quş Çölünə baxırsan heyvan
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Üstünə baxırsan dam                         Смотришь на крыши  Altına baxırsan eyvan                         Под смотришь балкон İçine baxırsan quş                              Вместить смотришь на птиц Çölünə baxırsan heyvan                     Его тянуло смотришь на животных