Утварыце ад кожнага слова аднакараневы антоним з дапамогай прыставак пры,пера,раз,вы.Запишице антонимы парами,абазначце прыстауки Адлятаць- завязаць-недаплациць-адплысци-замарозиць-ускочыць

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адлятаць - прылятаць завязаць - развязаць недаплаціць - пераплаціць адплысці - прыплысці замарозіць - размарозіць ускочыць - выскачыць