Утвори словосполучення,вставляючи потрібні прийменники.Склади з ними речення.Доведе  ....дому.Збирають ....ділянки.

Утвори словосполучення,вставляючи потрібні прийменники.Склади з ними речення. Доведе  ....дому. Збирають ....ділянки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Доведе до дому. Збирають до ділянки Компас з будь якого місця на землі, доведе мене до дому У нас в шоклі зберають макулатуру до ділянки
Гость
Доведе швидко додому Збирають земельні ділянки. Петро пообіцяв Оксані, що доведе швидко додому. Фермери збирають земельні ділянки для посіву пшениці.