Утвори від них споріднені, додаючи, де треба, префікс з- або с-. Запиши слова парами.
Утвори від них споріднені, додаючи, де треба, префікс з- або с-. Запиши слова парами.Поясни: 1) який із префіксів ти вживаєш, утворюючи споріднене слово; 2) чи однакове значення слів кожної пари.
Казати-..... нести- ..... робити-..... бити-..... малювати -..... ходити -... писати-.....
Ответ(ы) на вопрос:
Казати-сказати, нести-знести, робити-зробити, бити-збити, малювати-змалювати, ходити-сходити, писати-списати.