Утворіть форми наказового способу від поданих слів. Поновити, підвищити, наполягати, надіслати, протиставити, лагодити, мовити, поширити. Пожалуйста очень нужно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
понови,підвишуй,наполягай,надсилай,протиставляй,полагодь,промовляй,поширюй
Гость
Понови, підвищ, наполягай, надішли, протиставляй, лагодь, мовляй, поширюй.